WITAJCIE PIERWSZAKI ORAZ WY, STARSI I STARZY SZKOLNI WYJADACZE! PDF Drukuj
środa, 14 września 2016 08:04
Mówi się, że młodzież jest leniwa, myśli tylko o sobie i imprezowaniu, albo siedzi przed kompem wypisując różne głupoty na portalach społecznościowych, albo godzinami gra na komputerze, nie ma ideałów, tylko idoli, nie szuka wzorów, które mogłyby inspirować ją do działania i nic jej się nie chce...

A my twierdzimy, że tak nie jest, bo nam się chce. Na etapie układania pytań do wywiadu z super sportowcem Wojtkiem Klimkiewiczem, delikatnie zainspirowani przez Panią pedagog, stworzyliśmy ekipę Szukaczy. Chce nam się szukać młodych ludzi, którym się chce. Takich, którzy mają duże osiągnięcia w różnych dziedzinach życia, dzięki swojej determinacji w dążeniu do celu, konsekwencji w działaniu, często wbrew wielu ograniczeniom i przeciwnościom losu. A przy tym nie spoczywają na laurach, dalej się rozwijają, doskonalą swoje umiejętności i niejednokrotnie pomagają innym w ich drodze do mniejszych lub większych sukcesów. Będziemy Wam dostarczać wzorów, pokazywać, że jak się chce, to nawet wielkie osiągnięcia są w zasięgu możliwości każdego z Was. I wcale nie trzeba być wybitnie zdolnym. Wystarczy np. wyłączyć komputer, „odspawać" się od komórki, wyznaczyć sobie cel, a potem już tylko chęci i solidna, konsekwentna praca.

Zapraszamy wszystkich do współpracy. Jeśli tam, gdzie mieszkacie, w Waszym bliższym lub dalszym otoczeniu są osoby takie, o które nam chodzi, prosimy o zgłoszenia. W każdy poniedziałek będziemy w szkole z przypiętymi identyfikatorami Szukaczy. Nasza ekipa to: Anna Maceńko, Aleksandra Studzińska, Weronika Wójcik i Natalia Krysa z kl IIITLh oraz Paweł Socha z kl IVTL. Opiekunką grupy jest pedagog Jolanta Kubiniec, która będzie czuwać nad sprawnym działaniem Szukaczy.

Mamy w planie przyznawanie medali, ale o tym będzie w kolejnym wpisie...

A teraz wywiad z Wojtkiem Klimkiewiczem, gościem specjalnym Dnia Sportu, który był zorganizowany w dniu 1.06. 2016r. Wojtek, to nasza pierwsza propozycja, pierwszy wzór godny naśladowania, ponieważ sam, dzięki uporowi i determinacji osiągnął wiele mistrzowskich tytułów w sportach, które uprawiał i uprawia. I robi coś jeszcze ... Przeczytajcie.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad