Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty PDF Drukuj
czwartek, 15 listopada 2012 10:31

Dziękując za złażone przez Państwa oferty zawiadamiamy o wyborze najkorzystniejszej z nich w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania o cenę dla zamówień o wartości nieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 14 000 euro na zakup materiałów na potrzeby realizacji zajęć w ramach projektu „Więcej wiem, więcej potrafię, więcej mogę”, współfinansowanego przez Unię Europejską  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Szczegółowe informacje w załączeniu.

Załączone pliki:
Pobierz (zawiadomienie 001.jpg)zawiadomienie 001.jpg524 Kb
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad