Projekt edukacyjny „Wychowanie przez czytanie” 4TŻ PDF Drukuj
piątek, 02 marca 2018 12:47

„Miłość pokazuje nam, kim chcemy być - Wojna pokazuje, kim jesteś” .Tym zdaniem rozpoczęła opowieść o książce Kristin Hannah „Słowik” Pani Elżbieta Słowik wychowawczyni klasy IV TŻ. Skomplikowana relacja miedzy siostrami; czas wojny; pytania: czy jesteśmy bohaterami czy tchórzami? czy jesteśmy lojalni wobec najbliższych ludzi?- szczególnie mocno wybrzmiały w kontekście przeczytanego przez wychowawcę fragmencie utworu.
Mamy nadzieję, że wybrana przez Panią Elżbietę Słowik książka, zakupiona w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, zainspiruje jej wychowanków do lektury.
Tym bardziej, że tytuł książki jest taki sam jak nazwisko wychowawczyni.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad