Świadomie planuję karierę zawodową PDF Drukuj
środa, 19 października 2016 11:48

18 października 2016r r. w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery nasza szkoła miała przyjemność gościć w Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku. W ramach współpracy między szkołami Pani Anna Kołodziejczyk spotkała się z młodzieżą gimnazjalną na spotkaniu pod hasłem: ,,Świadomie planuję karierę zawodową". Podczas zajęć omawiane były czynniki, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze zawodu, przyszłej szkoły, sytuację na lokalnym rynku pracy oraz zawody deficytowe i nadwyżkowe w naszym powiecie. Gimnazjaliści mogli się również zapoznać z aktualną ofertą edukacyjną naszej szkoły. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie.

 

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad