UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA SŁUCHACZY KWALIFIKACYJNEGO KURSU ZAWODOWEGO I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH. PDF Drukuj
środa, 08 czerwca 2016 11:29
W dniu 29 kwietnia 2016 r. o godzinie 17 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla słuchaczy Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego oraz uczestników Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Podczas uroczystości Dyrektor szkoły wręczył zaświadczenia o ukończeniu kursu uczestnikom Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego oraz świadectwa ukończenia szkoły słuchaczom Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Po oficjalnej części uczestnicy Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego wraz z wszystkimi obecnymi na uroczystości nauczycielami udali się na słodki poczęstunek przy kawie i herbacie przygotowany przez Panią Małgorzatę Motyl i Monikę Bąk. Podczas spotkanie nie zabrakło wielu miłych wspomnień cukierników o słodko spędzonym czasie w murach naszej szkoły.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad