Egzaminy zawodowe
Składanie deklaracji na egzamin zawodowy w sesji - styczeń - luty 2021 PDF Drukuj
wtorek, 01 września 2020 00:00
Uczniowie przystępujący po raz pierwszy do egzaminu  do drugiej kwalifikacji zawodowej w sesji styczeń - luty 2021 r. (dotyczy uczniów klas 4 technik hotelarstwa, logistyk, technik żywienia i usług gastronomicznych), składają deklaracje do 15 września 2020 r. Deklaracje zostaną przekazane w najbliższy czwartek lub piątek na zajęciach lekcyjnych do wychowawców klas.
Uczniowie, którzy przystępują do egzaminów poprawkowych składają deklaracje osobiście do sekretariatu szkoły również w terminie do 15 września 2020 r.
Uczniowie, którzy wyjeżdżają na staże do Grecji powinni złożyć deklaracje w najbliższy czwartek lub piątek w sekretariacie szkoły.

 

 
Egzaminy z kwalifikacji w zawodzie - sesja czerwiec - lipiec 2020 PDF Drukuj
piątek, 19 czerwca 2020 07:20

Drodzy Uczniowie i Absolwenci.

 

Egzaminy z kwalifikacji w zawodzie rozpoczynają się już w najbliższy poniedziałek.

W związku z tym po raz kolejny zamieszczamy istotne informacje.   

 

Egzaminy praktyczne z dokumentacji będą odbywać się w dniu 22 czerwca 2020 (poniedziałek), zaś pisemne (na komputerach) 23 czerwca 2020 (wtorek). Obowiązuje strój uroczysty biało-czarny.

Zdający zarówno na egzamin pisemny jak i praktyczny przychodzą o godzinie przekazanej przez wychowawcę w maseczkach i rękawicach jednorazowych. Należy zgłosić się                     z dowodem osobistym,  z własnymi przyborami (egzamin pisemny-kalkulator prosty, czarny długopis; egzamin praktyczny - kalkulator prosty, czarny długopis, ołówek, linijka, gumka, temperówka).

 

Uczniowie wchodzą do szkoły pojedynczo, bocznym wejściem od ul. Wyszyńskiego, pamiętając o zachowaniu dystansu społecznego. Zostawiają w szatni, przy sali gimnastycznej telefon i inne zbędne rzeczy, następnie udają się pojedynczo do wyznaczonych sal.

 

Po zakończeniu egzaminów uczniowie wychodzą z egzaminów pojedynczo  bezpośrednio na zewnątrz, nie należy gromadzić się  na korytarzu jak również na zewnątrz w okolicy szkoły. W czasie egzaminów na terenie szkoły obowiązuje bezwzględna cisza oraz zakaz wnoszenia urządzeń telekomunikacyjnych i innych rzeczy nie wymienionych powyżej.

Zdający mogą przynieść małą butelkę wody do picia.

 

Egzaminy praktyczne z wykonania, będą odbywały się od 29 czerwca do 01 lipca 2020, tj. 29 czerwca (klasa 3TŻ oraz kkz - opiekun medyczny), 30 czerwca (klasa 3 SB - kucharz i kkz - cukiernik), 01 lipca 2020 (kkz - cukiernik). Godziny rozpoczęcia poszczególnych egzaminów  zostały przekazane przez wychowawców. Uczniowie wchodzą wejściem od ulicy Wyszyńskiego. Poza w.w. obowiązuje dodatkowo strój ochronny                           i aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

 

Zasady organizacji egzaminów, uwzględniające obowiązujące wymogi sanitarne  znajdują się na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy ogłoszeń na 2 piętrze.

 

 
Egzaminy z kwalifikacji w zawodzie - sesja czerwiec - lipiec 2020 - ogólne informacje PDF Drukuj
wtorek, 02 czerwca 2020 09:11
Egzaminy z kwalifikacji w zawodzie - sesja czerwiec - lipiec 2020 - ogólne informacje
 
Szczegółowe terminy wraz z wykazem sal egzaminów z kwalifikacji w zawodzie, zostaną wkrótce  przekazane uczniom  drogą elektroniczną  przez wychowawców klas.
 
Egzaminy praktyczne z dokumentacji będą odbywać się w dniu 22 czerwca 2020 (poniedziałek), zaś pisemne (na komputerach) 23 czerwca 2020 (wtorek). Obowiązuje strój uroczysty biało-czarny.
Zdający zarówno na egzamin pisemny jak i praktyczny przychodzą o godzinie przekazanej przez wychowawcę. Należy zgłosić się z dowodem osobistym, z własnymi przyborami (egzamin pisemny-kalkulator prosty, czarny długopis; egzamin praktyczny - kalkulator prosty, czarny długopis, ołówek, linijka, gumka, temperówka)w maseczkach i rękawiczkach jednorazowych. 
 
Egzaminy praktyczne z wykonania, będą odbywały się od 29 czerwca do 01 lipca 2020, tj. 29 czerwca (klasa 3TŻ oraz kkz - opiekun medyczny), 30 czerwca (klasa 3 SB - kucharz i kkz - cukiernik), 01 lipca 2020 (kkz - cukiernik). Poza w.w. obowiązuje dodatkowo strój ochronny i aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. 
 
Zasady organizacji egzaminów, uwzględniające obowiązujące wymogi sanitarne,  znajdują się na stronie internetowej szkoły.
 
Złożenie deklaracji do egzaminu przeprowadzanego w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. przez uczniów, którzy nie zdali egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r. PDF Drukuj
czwartek, 19 marca 2020 12:20

Złożenie deklaracji do egzaminu przeprowadzanego

w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. przez uczniów,

którzy nie zdali egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r.

 

Uczniowie, którzy nie zdali  w sesji styczeń – luty 2020 r. egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, po uzyskaniu wyników egzaminu (przewidywany termin piątek 20 marca 2020), będą mogli złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu       w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. do 31 marca br. do sekretariatu szkoły (decyduje data wpływu deklaracji).

Ze względu na epidemię zaleca się ograniczenie kontaktu osobistego w szkole, deklarację można  złożyć również w formie elektronicznej, przesyłając skan   albo wyraźnie zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail odpowiednio           do sekretariatu szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Deklaracja powinna być uzupełniona prawidłowo, z właściwą nazwą kwalifikacji, zaznaczoną częścią poprawkowego egzaminu, itp, w przeciwnym razie nie będzie możliwe wprowadzenie jej do systemu organizacji egzaminów, tym samym braku możliwości zdawania egzaminu poprawkowego.

Wzory deklaracji do wydrukowania i uzupełnienia dostępne w załącznikach.

 
Składanie deklaracji na egzamin z kwalifikacji w zawodzie w sesji - czerwiec - lipiec 2020 – informacje o egzaminie PDF Drukuj
poniedziałek, 27 stycznia 2020 10:36

W najbliższym tygodniu, tj. od wtorku 28 stycznia, w czasie zajęć z wychowawcami lub zajęć zawodowych, będą rozdawane deklaracje uczniom, którzy po raz pierwszy przystępują do egzaminów z danej kwalifikacji w sesji czerwiec – lipiec 2020, tj. uczniowie klas:

  • Klasa 3B – Branżowa Szkoła I stopnia, zawód – Kucharz, kwalifikacja TG.07 –Sporządzanie potraw i napojów,
  • Klasa 3B – Branżowa Szkoła I stopnia, zawód – Cukiernik, kwalifikacja TG.04 –Produkcja wyrobów cukierniczych,
  • Klasa 2TL – technik logistyk – kwalifikacja AU.22 – Obsługa magazynów,
  • Klasa 3TŻ – technik żywienia i usług gastronomicznych, kwalifikacja TG.07 – Sporządzanie potraw i napojów,
  • Kwalifikacyjny kurs zawodowy – Cukiernik - kwalifikacja TG.04 –Produkcja wyrobów cukierniczych,
  • Kwalifikacyjny kurs zawodowy – Opiekun medyczny - kwalifikacja MS.04 – Świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej.

 

Ostateczny termin składania deklaracji dla w.w. uczniów przystępujących po raz pierwszy do egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020  upływa z dniem 07 lutym 2020r.

 

Uczniowie, absolwenci i uczestnicy kkz deklarujący   przystąpienie po raz kolejny do egzaminu zawodowego (poprawkowego) w sesji czerwiec – lipiec 2020 składają deklaracje do sekretariatu szkoły  w terminie ostatecznym do 23 marca 2020 (po uprzednim otrzymaniu zaświadczenia o wynikach egzaminu z danej kwalifikacji).

 

 Brak złożenia poprawnie wypełnionej deklaracji w wyznaczonym terminie uniemożliwi zdawanie egzaminów w najbliższej sesji.

 

Terminy egzaminów w sesji czerwiec – lipiec 2020:

  • Część praktyczna (dokumentacja) – 22 czerwca 2020,
  • Część pisemna (na komputerach) – 23 czerwca 2020,
  • Część praktyczna (wykonanie) – dotyczy kwalifikacji TG.07,TG.04, MS.04 –
  • od 24 czerwca 2020.

 

Szczegółowe harmonogramy egzaminów oraz listy zdających będą przekazane w terminie późniejszym.

 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad