Gorączka sobotniej nocy czyli Studniówka 2016 w „Norwidzie”

30.01.2016r nareszcie nadszedł ten dzień, długo oczekiwany przez uczniów klas maturalnych.

Punktualnie o godzinie 19:00 w przepięknej sali restauracji Mendelson w Mełgwi uczniowie Norwida rozpoczęli Studniówkę.

Weronika Krzysiak i Magdalena Dejnek z 4TŻ, Ewa Głażewska i Katarzyna Zapalska z 4TH oraz Agata Brodaczewska z 4 TL uroczyście powitały wszystkich zgromadzonych. Następnie w imieniu rodziców głos zabrał pan Janusz Woźniak witając serdecznie dyrekcję szkoły, wychowawców, grono pedagogiczne i zebraną młodzież, życzył wszystkim wspaniałej zabawy. By tradycji stało się zadość w imieniu uczniów wystąpiła Anita Woźniak wygłaszając słowa podziękowania skierowane do nauczycieli i rodziców, następnie młodzież obdarowała grono pedagogiczne kwiatami i szczerymi życzeniami. Pan dyrektor Krzysztof Gałan w słowach skierowanych do młodzieży przypomniał o zbliżającej się maturze i oczekiwaniach związanych z realizacją planów, życzył wszystkim szampańskiej zabawy i słowami „Poloneza czas zacząć" oficjalnie otworzył Studniówkę.

Rozbrzmiały dźwięki poloneza, w pierwszej parze szedł pan dyrektor Krzysztof Galan z Anitą Woźniak, a w następnej pani wice dyrektor Aldona Zdun. Młodzież wspaniale zaprezentowała cały układ poloneza, dziewczęta wystąpiły z czerwonymi różami, które wcześniej otrzymały od swoich partnerów.

Licznie zebrani rodzice z dumą patrzyli na swoje przepięknie prezentujące się pociechy, w oczach niektórych widać było łzy wzruszenia.

Następnie odbyły się sesje zdjęciowe poszczególnych klas i wszyscy zasiedli do pięknie zastawionych stołów. Nadeszła chwila na kolację i inne przepyszne dania.

W końcu rozpoczęła się szalona zabawa. Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary oraz nauczyciele. Sala mieniła się od kolorów pięknych sukienek i eleganckich garniturów maturzystów. Zabawa została uwieczniona przez kamerzystę i fotografów. Zgromadzeni dobrze bawili się zarówno przy wolnej, jak i szybkiej muzyce aż do godziny 5 nad ranem.

Była to niezwykła i  niezapomniana noc. Mamy nadzieję, że Studniówka, jak i lata spędzone w Norwidzie zostaną w pamięci każdego z naszych uczniów. Będą wspominane bardzo ciepło i z sentymentem.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad