TARGI EDUKACYJNE 2016 - "ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO NORWIDA"

4 kwietnia Zespół Szkół Nr 1 im. C.K. Norwida w Świdniku po raz trzeci uczestniczył w Targach Edukacyjnych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku, które tego roku odbyły się w Piaskach. Podczas targów młodzież gimnazjalna mogła zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych z powiatu świdnickiego. Na targach swoją ofertę prezentowały również uczelnie wyższe, instytucje szkoleniowe oraz szkoły językowe z całego województwa lubelskiego.

O Zespole Szkół Nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida i kierunkach kształcenia oferowanych przez Norwida  w muzyczny sposób opowiedzieli uczniowie z klasy 1 technikum żywienia i usług gastronomicznych Paweł i Krzysztof, którzy w humorystyczny sposób przedstawili utwór napisany przez Panią Renatę Gierszon. Występ kolegów został nagrodzony przez publiczność gromkimi brawami. Starsi koledzy z 3 klasy pokazali ,,próbkę" swoich kulinarnych umiejętności. Piekli gofry, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi.  Wszyscy zainteresowani podjęciem nauki w naszej szkole mieli możliwość oprócz otrzymania ulotek informacyjnych porozmawiać z logistykami z klasy 2 Tlh oraz hotelarzami z klasy 3Th, którzy obecnie kształcą się w Zespole Szkół Nr 1 im. C.K. Norwida w Świdniku. Naszą młodzież podczas Targów wspierał Pan Dyrektor Krzysztof Gałan. Relację fotograficzną przygotował Pan Sebastian Olech.

Anna Kołodziejczyk

Anna Wójtowicz

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad