Dni Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
We wtorek 12.04.2016 uczniowie klasy 3 technikum żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w Dniach Otwartych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Podczas wizyty młodzież z Norwida miała okazję spotkać się z władzami Uczelni, porozmawiać ze studentami, którzy prezentowali stoiska ze swoimi kierunki kształcenia, jak również uczestniczyć w ciekawych warsztatach i symulacjach zabiegów: badania składu masy ciała, stanu zdrowia włosa, oceny postawy ciała – indywidualnej ocenie sylwetki i doborze ćwiczeń oraz pokazie specjalistycznych czynności ratunkowych.

Nasi uczniowie wysłuchali również dwóch wykładów otwartych: ,,Porozmawiajmy o seksie inaczej" prowadzonym przez dr Marcina Bobińskiego z Katedry i Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii oraz ,,O pielęgnacji skóry na przykładzie motoryzacji" prowadzonym przez mgr Annę Sokołowską z Pracowni Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się muzyczne show w wykonaniu studentów anglojęzycznych Uniwersytetu Medycznego, którzy wykonali min. utwór BUDKI SUFLERA ,,Takie tango".

Anna Kołodziejczyk

 

 

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad