Dni Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
We wtorek 12.04.2016 uczniowie klasy 3 technikum żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w Dniach Otwartych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Podczas wizyty młodzież z Norwida miała okazję spotkać się z władzami Uczelni, porozmawiać ze studentami, którzy prezentowali stoiska ze swoimi kierunki kształcenia, jak również uczestniczyć w ciekawych warsztatach i symulacjach zabiegów: badania składu masy ciała, stanu zdrowia włosa, oceny postawy ciała – indywidualnej ocenie sylwetki i doborze ćwiczeń oraz pokazie specjalistycznych czynności ratunkowych.

Nasi uczniowie wysłuchali również dwóch wykładów otwartych: ,,Porozmawiajmy o seksie inaczej" prowadzonym przez dr Marcina Bobińskiego z Katedry i Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii oraz ,,O pielęgnacji skóry na przykładzie motoryzacji" prowadzonym przez mgr Annę Sokołowską z Pracowni Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się muzyczne show w wykonaniu studentów anglojęzycznych Uniwersytetu Medycznego, którzy wykonali min. utwór BUDKI SUFLERA ,,Takie tango".

Anna Kołodziejczyk

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad