Zakończenie roku w Norwidzie

24.06.2016 r w ZS Nr1 im. C.K. Norwida odbyło się  o godzinie 10.30 uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Uroczystości na sali gimnastycznej poprzedzone były mszą świętą odprawioną w Kościele pod wezwaniem Chrystusa Odkupiciela w Świdniku w intencji uczniów i nauczycieli z Norwida. Na uroczystość szkolną przybyli zaproszenie goście – m.in. Vicestarosta Powiatu Świdnickiego Waldemar Białowąs,  pracodawcy, z którymi współpracuje szkoła, zaproszeni rodzice, uczniowie i Grono Pedagogiczne. Uroczystość rozpoczął Pan dyrektor Krzysztof Gałan podsumowując rok szkolny, pracę nauczycieli i uczniów. Mówił o sukcesach, ciężkiej pracy całego zespołu i o nowych wyzwaniach, z  którymi zmierzyliśmy się w minionym roku. Pan Dyrektor podkreślił sukcesy szkoły i nauczycieli jakimi były: uzyskanie certyfikatu przez szkołę – Szkoły Zawodowej Najwyższej Jakości oraz wielu patronatów dydaktycznych wyższych uczelni i renomowanych instytucji branżowych. Są to bardzo prestiżowe osiągnięcia, którymi szkoła może poszczycić się dopiero od tego roku szkolnego. Najmilszym punktem był moment wręczenia nagród najlepszym uczniom szkoły, uczniom z najwyższą frekwencją, najlepszym sportowcom oraz wolontariuszom i uczestnikom licznych konkursów. Listy gratulacyjne otrzymali też rodzice nagrodzonych uczniów.

Po części oficjalnej odbył się krotki koncert wokalno–muzyczny. Zaprezentowały się w nim dwie uczennice naszej szkoły – Agata Orysz  i Katarzyna Kusy. Po rozdaniu świadectw w klasach przez wychowawców wszyscy udali się na wyczekiwane wakacje.

To był niezwykły rok w Norwidzie. Działo się bardzo dużo, dużo też o nas było słychać w mediach. Zaznaczyliśmy swoją obecność wśród szkół ponadgimnazjalnych w powiecie oraz gotowość do współpracy ze społecznością lokalną.

Życzymy słonecznej pogody i udanego odpoczynku.

Do zobaczenia po wakacjach.

R.Gierszon

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad