NORWID 3 X P : PIĘKNIE – PYSZNIE - PROFESJONALNIE
Baner-NORWID-3-X-P
Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku zadbali by  Jubileusz 25 – lecia istnienia Przedszkola nr 7 w Świdniku był wyjątkowy. Zaprzyjaźnione Przedszkole kształci naszych uczniów w ramach praktyk zawodowych uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharzy z Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Od kilku lat jest honorowym gościem podczas Międzypokoleniowego kolędowania. Tym bardziej z wielką przyjemnością uczniowie przygotowali różnorodne przekąski na poczęstunek przybyłych gości w czasie obchodów jubileuszu. Na elegancko udekorowanych stołach zachwyt zarówno wizualny jak i smakowy wzbudziły:
torti.jpg
"torti-radki"
krabowe.jpg
"krabowe czawry-mary"
zupa.jpg

i… zupa krem z kurek :)

Nie zabrakło między innymi firmowej szarlotki z Norwida, rolady szpinakowej czy babeczek meksykańskich.

Uczniowie z Norwida: Kaja, Alicja, Małgosia, Wiola, Weronika, Kamila, Julita, Agata

Resized_20170609_095602.jpeg

wykazały się wysoką kulturą i  profesjonalną obsługą.  

Po raz kolejny „Norwid” stanął na wysokości zadania. Umiejętności uczniów nie powstydziłyby się najlepsze restauracje.

Anna Mościbrodzka, Monika Bąk, Małgorzata Motyl

 

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad