NIECODZIENNA WYCIECZKA DO WARSZAWY

30 listopada grupa uczniów „Norwida” wraz z Panem Dyrektorem Krzysztofem Gałanem oraz opiekunami Panią Agnieszką Mazurek i Panią Danutą Dudzińską wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Był to nietypowy wyjazd, ponieważ młodzież wzięła udział w nagraniu telewizyjnego teleturnieju „Koło fortuny”.  Uczniowie zasiedli na widowni, gdzie mieli okazję zobaczyć jak powstaje program telewizyjny, ile czasu zajmuje nagranie całego odcinka oraz ile osób jest zatrudnionych przy produkcji programu. Młodzież dzielnie wywiązała się z zadań powierzonych publiczności, a także znalazła czas na pamiątkowe zdjęcia z prowadzącymi. Wyjazd był nagrodą za bardzo wysoką frekwencję na zajęciach lekcyjnych.

Emisja odcinków z naszym udziałem będzie dopiero w styczniu, ale już teraz serdecznie zapraszamy do oglądania.

Agnieszka Mazurek

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad