Studniówka uczniów z Norwida w Mendelsonie.
14II2018
Jak co roku, uczniowie klas maturalnych, na sto dni przed maturą zgromadzili się na wspaniałym balu studniówkowym. W tym roku przyszli maturzyści świętowali w restauracji Mendelson w Mełgwi. Bal odbył się 20.01.2018  i rozpoczął uroczystym powitaniem przybyłych gości przez reprezentantów młodzieży, podziękowaniami skierowanymi w stronę dyrekcji i grona pedagogicznego oraz życzeniami sukcesów na maturze i w dorosłym życiu oraz wspaniałej zabawy skierowanymi przez pana dyrektora Krzysztofa Gałana do młodzieży. Wielkie wrażenie na wszystkich zrobił pięknie odtańczony polonez, który jak zawsze urzeka swoim dostojeństwem i elegancją. Młodzież wspaniale zaprezentowała cały układ, dziewczęta wystąpiły z czerwonymi różami, które wcześniej otrzymały od swoich partnerów.
Następnie odbyły się sesje zdjęciowe poszczególnych klas i wszyscy zasiedli do pięknie zastawionych stołów. Nadeszła chwila na uroczystą  kolację, a po niej
rozpoczęła się szalona zabawa. Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary oraz nauczyciele. Sala mieniła się od kolorów pięknych sukni i eleganckich garniturów maturzystów. Atrakcją wieczoru był występ grupy tanecznej Nana. Dziewczyny zaprezentowały składankę kilku układów tanecznych do różnych utworów muzycznych. Ich występ spotkał się z gorącym i entuzjastycznym przyjęciem. Wszyscy bawili się dobrze do białego rana.
Była to niezwykła i niezapomniana noc.
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad