Aranżacje stołów Wielkanocnych - warsztaty artystyczne
baner2III2018
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Czas więc zadbać o to, by spotkania rodzinne przy stole były wyjątkowe. Uczennice klasy 2 Technikum Hotelarstwa: Ilona Gągoł, Natalia Rudzka, Natalia Waśkowicz, Klaudia Wiśniewska uczestniczyły w warsztatach artystycznych w Spółdzielczym Domu Kultury dzieląc się swoją wiedzą na temat nakrywania stołów. Najbardziej kompetentne uczennice ZS nr 1 odnośnie obsługi kelnerskiej zaprezentowały przykładowy sposób aranżacji stołu wielkanocnego w formie serwisu synchronicznego oraz służyły radą i pomocą pod okiem Pani Małgorzaty Motyl. Pobudzeni twórczo uczestnicy warsztatów stworzyli piękne wiosenne aranżacje stołów Wielkanocnych. Warsztaty artystyczne odbyły się w ramach Działań Kreatywnych dla dorosłych i okazały się bardzo owocne. Dziękuję uczennicom za zaangażowanie i profesjonalnie przygotowanie a Dyrekcji i Pracownikom SDK za zaproszenie i możliwość twórczych działań. Pozdrawiamy serdecznie kreatywne Panie uczestniczące w warsztatach.
 
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad