Dni otwarte Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

8 marca 2018 r. uczniowie z Norwida już po raz trzeci uczestniczyli w Dniach Otwartych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uczelnia jak co roku przygotowała dla odwiedzających moc atrakcji. Młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną UP odwiedzając wiele interesujących, kolorowych stoisk wystawienniczych, na których można było uzyskać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych kierunków.

Uczennice klasy 3 Technikum hotelarstwa na warsztatach ,,Niespotykane właściwości coca-coli” miały okazję w prawdziwym laboratorium samodzielnie zbadać próbki coca-coli i określić jej działanie dla naszego organizmu.

Uczennice klasy 3 Technikum żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyły natomiast w warsztatach pt. ,,Bezpieczna żywność – wiesz co jesz” podczas których przekonały się, że nieracjonalne odżywianie może mieć negatywny wpływ na nasz organizm.
Monika Bąk
Anna Kołodziejczyk
 

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad