Sezon kajakowy rozpoczęty

Sezon-kajakowy-rozpoczęty

W dniu 06.06.2018 młodzież z klas I Tżl, II Tlh, II Z i III Tlh wzięła udział w spływie kajakowym.

Przepłynęliśmy malowniczymi zakolami rzeki Wieprz z Obroczy do zalewu Rudka w Zwierzyńcu. Grupa dysponowała różnymi umiejętnościami pod względem techniki wiosłowania od początkujących po już doświadczonych kajakarzy. Wrażeń było dużo, a wspaniała słoneczna pogoda zachęcała do aktywnego wypoczynku. Spływ zakończył się wspólnym biwakiem podczas którego posililiśmy się grillowanymi kiełbaskami. Wypoczynek tak się spodobał, że już planujemy następny wyjazd na spływ dłuższy i bardziej wymagający umiejętności.

Danuta Dudzińska

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad