Młodzi na rynku pracy

mlodzi_na_rynku.jpg

14 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konferencji organizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy pt. „Młodzi na rynku pracy", która odbyła się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Głównym celem konferencji było przedstawienie informacji, doświadczeń oraz dotychczasowych działań prowadzonych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER), który dedykowany jest młodzieży w wieku od 15 do 29 lat. Oferta programu to wachlarz wsparcia obejmujący m.in.: identyfikację potrzeb osób młodych, diagnozowanie możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego, kompleksowe i indywidualne pośrednictwo pracy lub poradnictwo zawodowe, wsparcie w postaci szkoleń, praktyk zawodowych, staży oraz możliwość otrzymania środków finansowych przeznaczonych na otwarcie własnej firmy.

Zachęcamy do korzystania z bogatej ofert programów wsparcia dla młodych ludzi realizowanych na lubelskim rynku.

Agnieszka Romanek

Anna Kołodziejczyk

 

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad