Młodzi na rynku pracy

mlodzi_na_rynku.jpg

14 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konferencji organizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy pt. „Młodzi na rynku pracy", która odbyła się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Głównym celem konferencji było przedstawienie informacji, doświadczeń oraz dotychczasowych działań prowadzonych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER), który dedykowany jest młodzieży w wieku od 15 do 29 lat. Oferta programu to wachlarz wsparcia obejmujący m.in.: identyfikację potrzeb osób młodych, diagnozowanie możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego, kompleksowe i indywidualne pośrednictwo pracy lub poradnictwo zawodowe, wsparcie w postaci szkoleń, praktyk zawodowych, staży oraz możliwość otrzymania środków finansowych przeznaczonych na otwarcie własnej firmy.

Zachęcamy do korzystania z bogatej ofert programów wsparcia dla młodych ludzi realizowanych na lubelskim rynku.

Agnieszka Romanek

Anna Kołodziejczyk

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad