Zakończenie sezonu kajakowego

W ostatni piątek, 21. września 2018 r., młodzież z klas 3TLH, 3TŻ, 2TŻL, 3Z, 4TLH, 3LO i 1TŻ wzięła udział w spływie kajakowym w Roztoczańskim Parku Narodowym. Uczniowie zachęceni czerwcowym sukcesem tym razem wybrali dłuższą, aż 16- kilometrową trasę spływu. Przepłynęliśmy malowniczymi zakolami rzeki Wieprz z Obroczy do Żurawnicy, pokonując trzy etapy trasy. Grupa dysponowała różnymi umiejętnościami pod względem techniki wiosłowania, ale udało nam się pokonać odcinek w zakładanym czasie. Wspaniała słoneczna pogoda zachęcała do aktywnego wypoczynku. Cieszymy się, że udało nam się spędzić ostatnie dni lata w taki sposób i mamy nadzieję, że zakończenie sezonu kajakowego we wrześniu stanie się tradycją naszej szkoły podobnie jak czerwcowe spływy.

Danuta Dudzińska

Anna Kołodziejczyk

Agnieszka Romanek

 

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad