Dla Niepodległej
baner-ZS-11.11.-2018
Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych. Po 123 latach zaborów – niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polek i Polaków – nasz kraj odzyskał suwerenność.
Z tej okazji, uczniowie klasy 3 TŻ pod kierunkiem Pani Anny Wójtowicz i Pani Katarzyny Stempienik przygotowali akademię „100 lat odzyskania Niepodległości" połączoną ze ślubowaniem klas pierwszych. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem 4-zwrotkowego hymnu narodowego. Ważnym elementem uroczystości było ogłoszenie przez Panią Lilianę Sosnowską wyników II Powiatowego Interaktywnego Testu Historycznego 2018 "Ku niepodległej Polsce".
Mamy nadzieję, że ten ważny dzień wzbudził w nas refleksję i pozwolił zrozumieć rozterki walczących o niepodległość Polaków.
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad