Norwid szkołą przyszłości - dzień otwarty

7-V-dzień-otwarty

Jak co roku, Zespół Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku otwiera szeroko swoje drzwi dla kandydatów chcących zdobyć zarówno wykształcenie ogólnokształcące, jak i atrakcyjne – zawodowe, poszukiwane na rynku pracy.

7 maja 2019 r. w budynku szkoły gościliśmy ok. 300 uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z najdalszych zakątków naszego powiatu. Uczniowie i nauczyciele przygotowali prezentacje tematyczne kierunków kształcenia w naszej szkole. Każdy kierunek przedstawiony został także w formie stanowisk pokazowych tak, by kompleksowo zaprezentować ofertę kształcenia planowaną na rok szkolny 2019/20. Była to niepowtarzalna okazja na zebranie wszystkich informacji na temat szkoły, poznanie społeczności „Norwida”, porozmawianie z nauczycielami i uczniami oraz zwiedzenie pracowni przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych. Zapraszamy do foto relacji z wydarzenia.

 

Przebieg wydarzenia:

 • Zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły, prezentacja bazy lokalowej
 • Karaoke o Norwidzie
 • Quizy i konkursy logistyczne
 • Prezentacja pomocy dydaktycznych pracowni logistycznej
 • Prezentacja nowej pracowni hotelarskiej
 • Degustacja wypieków cukierniczych
 • Sztuka parzenia kawy
 • Pokaz i degustacja sporządzania koktajli
 • Degustacja pizzy
 • Prezentacja narzędzi, programów i sprzętu gastronomicznego
 • Pokazowe pomiary ciśnienia tętniczego
 • Wystawa prac utalentowanych uczniów
 • Prezentacja projektów unijnych
 • Prezentacja Szkolnego Klubu Wolontariatu
 • Konkursy i quizy językowe

Jeżeli chcesz zdobyć atrakcyjny i poszukiwany na rynku pracy dobrze płatny zawód

– to zapraszamy

do „Norwida”.

Do zobaczenia w Norwidzie!

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad