„Hotel na żywo”

dwr
„Dwór Choiny” to piękny stylowo urządzony hotel ***. Obiekt oddalony jest od szkoły 3 km, ale dla uczniów Zespołu Szkół nr 1 to żaden problem, chętnie spędzają tam zajęcia praktyczne, odbywają praktyki zawodowe, pomagają w dodatkowych pracach nawet podczas weekendu. Po co? Po to, by lepiej poznać swój przyszły zawód, dowiedzieć się więcej, podpatrzeć jak rozwiązywać różne nietypowe sytuacje.


Na takich przykładach łatwo zrozumieć jak funkcjonuje hotel, w szczególności recepcja i jaka jest ranga zawodu hotelarza. Uczniowie klasy I Technik Hotelarz mieli taką możliwość dzięki kolejnej lekcji „HOTEL NA ŻYWO”. Piękne otoczenie zachęciło by sprawdzić, czy wewnątrz hotel jest równie gustownie urządzony. Przyjaźnie otwarte drzwi, miła i uśmiechnięta Pani Dyrektor powitała nas razem z recepcjonistką w swoim hotelu. Zwiedziliśmy obiekt . Oczarował nas wystrój hotelu, przytulna atmosfera w nim panująca i niezwykła serdeczność personelu, za którą gorąco dziękujemy. Poznaliśmy zasady funkcjonowania gastronomii hotelowej, organizacji imprez okolicznościowych, a nawet przekonaliśmy się na własnej skórze, ponieważ po obejrzeniu obiektu czekała na nas gorąca herbata i rozpalony grill. Miło było spędzić czas w tak wyjątkowym miejscu. Z pewnością wyniesione stąd doświadczenia pomogą młodzieży w nauce i przyszłej pracy.
Małgorzata Motyl

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad