Norwid Got Talent

20 września 2013r. w muszli koncertowej MCUS odbyło się widowisko artystyczne zatytułowane „Norwid Got Talent”, którego celem było powitanie koleżanek i kolegów z klas pierwszych. Uczniowie klas starszych zaprezentowali swoje talenty, które następnie były oceniane przez pierwszoklasistów. Wśród występujących osób nie zabrakło również uczennic z klas pierwszych, które chętnie i odważnie prezentowały swoje zdolności wokalne. Podczas Norwid Got Talent dominowały talenty wokalne, a ulubione utwory były śpiewane solo,
w duecie, a także w grupie. Nie zabrakło także występów uczniów grających na instrumentach muzycznych – miło było posłuchać gry na akordeonie, czy keyboardzie. Nasi uczniowie równie dobrze prezentują swoje zdolności teatralne i kabaretowe. „Potemowskie wariacje”, choć dość trudne w interpretacji, zostały przyjęte przez publiczność z dużym zainteresowaniem. Warto także wspomnieć o grupie tanecznej, która bawiła nie tylko choreografią, ale również swoim wyglądem i zachowaniem przypominającym kibiców sportowych.
Zadowolenie gościło na twarzach zarówno artystów jak i publiczności. Norwid Got Talent został serdecznie przyjęty przez widownię, która ochoczo głosowała na swoich faworytów. Najwyżej ocenione zostały talenty wokalne, a klasyfikacja „medalowa” jest następująca:
I miejsce zdobył Piotr Mazurek (klasa IIITż) za utwory „We fund love” i „Counting stars”
II miejsce zdobyły Magdalena Beć, Agata Orysz i Weronika Futa (klasa ITh) za wykonanie piosenek „Everytime” i „List”
III miejsce zdobyła Karolina Żelazko (klasa ITż) za utwór „Hallelujah”

 

Zwycięzcom oraz wszystkim artystom serdecznie gratulujemy.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego widowiska.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad