Jesienny kiermasz książek przeczytanych

"...książki żyją wtedy, gdy są czytane..."

 W związku z trwającym w październiku Miesiącem Bibliotek Szkolnych pod hasłem „Biblioteki szkolne – bramy do życia” biblioteka Zespołu Szkół nr 1 zorganizowała jesienny kiermasz książek przeczytanych. Trwa on już od 15 października, a na szkolnym korytarzu mamy okazję obejrzeć, poczytać, a także zabrać ze sobą do domu książki wycofane z inwentarza. Większość z tych pozycji została wydana dość dawno, mają one jednak swoją wartość ponadczasową. 

Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli.
Jesteśmy dumni, że sięgacie po te egzemplarze, ponieważ książki żyją wtedy, gdy są czytane.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad