Papieski Dzień Rodziny i Godności Człowieka

Pomagaliśmy przy Papieskim Dniu Rodziny i

Godności Człowieka w Świdniku

SAM 1578

01 czerwca 2014r. w sali koncertowej MCUS odbył się XII Papieski Dzień Rodziny i Godności Człowieka. Na scenie wystąpiły świdnickie chóry i schole, m.in. chór Salve Regis oraz chór św. Kingi. Nasi wolontariusze, Wiktoria i Paweł z klasy I TL oraz Sylwia z klasy I TH wraz z opiekunami Magdaleną Wajdą-Hofą oraz ks. Grzegorzem Gutem, włączyli się w pomoc przy organizacji tego wydarzenia. Wolontariusze prowadzili gry i zabawy dla dzieci oraz częstowali przybyłych gości przepysznymi kremówkami.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad