Zakończenie roku szkolnego 2014

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2013/2014 aż 99 Uczniów i Słuchaczy uzyskało w Zespole Szkół nr 1 średnią powyżej 4.00, w tym 32 świadectwa z czerwonym paskiem.

Uczennice z najwyższą średnią, 5,24 - Agata Brodaczewska i 5,21 - Julia Juszczuk uzyskały nagrodę Starosty Powiatu Świdnickiego, a stypendystami Nagrody Prezesa Rady Ministrów zostali uczniowie z najwyższą średnią w poszczególnych typach szkół:

Technikum nr 2 - Agata Brodaczewska - średnia 5,24

III Liceum Ogólnokształcące - Michał Szponar - średnia 4,88


Gratulujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom!


Uczniowie ze świadectwami z czerwonym paskiem:

zestawienie 2014_sheet3_html_m3469ea0c

Pozostali Uczniowie ze średnimi powyżej 4.0:

 

Technikum nr 2

 

Chowicka Paulina 4,63 1Tż
Borowska Wiktoria 4,58 2Th
Wilk Karolina 4,57 4Tl
Dobrowolski Dawid 4,53 1Tl
Przybylski Kamil 4,5 1Th
Przytuła Weronika 4,5 3Tl
Góźdź Malwina 4,47 1Tl
Gajowiak Monika 4,47 2Th
Skrajnowska Jolanta 4,42 1Tl
Beć Aleksandra 4,42 3Th
Dzierba Celina 4,42 4Tżh
Sobiesiak Monika 4,42 4Tżh
Woźniak Vel Wójcik Anita 4,41 2Tl
Krzysiak Weronika 4,38 2Tż
Ciołek Monika 4,33 4Tżh
Lech Robert 4,33 4Tżh
Tyburek Magdalena 4,29 3Tl
Warda Karolina 4,26 1Th
Najda Agata 4,26 3Th
Żelazko Karolina 4,25 1Tż
Kordusiak Weronika 4,25 4Tżh
Bobel Iwona 4,25 4Tżh
Kranc Sylwia 4,25 4Tżh
Musik Konrad 4,24 3Tl
Niejedli Kamila 4,2 1Tż
Białecka Karolina 4,2 1Tż
Sztambor Maciej 4,19 3Tż
Łukaszuk Katarzyna 4,18 2Tl
Dragan Aneta 4,18 3Tl
Gągoł Aleksandra 4,18 3Tl
Pachuta Patrycja 4,16 1Tż
Burszczan Justyna 4,16 3Th
Wójcik Małgorzata 4,13 4Tżh
Kwiatkowska Emila 4,11 1Tż
Amrozy Karolina 4,08 2Tż
Zawadzka Karolina 4,08 2Tż
Trojak Bartłomiej 4,08 4Tżh
Szpakowska Dominika 4,06 3Th
Wąsiewska Angelika 4,05 2Th
Wawszczak Anita 4,05 2Th
Kanar Agnieszka 4,04 4Tl
Krzywicki Konrad 4,04 4Tl
Bród Patrycja 4 1Th
Szolle Karolina 4 1Tl
Gągoł Monika 4 2Th
Bród Piotr 4 3Tl

III Liceum Ogólnokształcące

 

Kudeń Krzysztof 4,31
Rasińska Paulina 4,31
Mąka Przemysław 4,12

 

Szkoła Policealna nr 2


Wrona Agata 5,5
Solarz Malwina 5,13
Suryś Justyna 4,75
Drabik Marlena 4,5
Bator Ewelina 4,5
Bator Renata 4,38
Pachuta Żaneta 4,25

 

Liceum dla Dorosłych

 

Koczkodaj Marta 4,64
Piegat Julita 4,5
Szałek Sylwia 4,36
Osiał Dorota 4,27
Zagroba Marta 4,17
Janicki Patryk 4,13
Król Barbara 4

 

Technikum Uzupełniające dla Dorosłych

 

Gągoł Aleksandra Monika 4,13

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2

 

Krzaczek Natalia 4,12
Merska Magdalena 4

 

Technikum Uzupełniające po ZSZ nr 2

 

Walczak Łukasz 4,13

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego oraz rozdania świadectw.
 

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad