Gospoda w Muzeum Wsi Lubelskiej

PodziekowaniaUdział w niecodziennym wydarzeniu wzięły uczennice klasy II i III technikum żywienia i usług gastronomicznych. Gospoda w Muzeum Wsi Lubelskiej tj. „Skansenie” w Lublinie w piątkowe popołudnie 12.09.2014r. zamieniła się w kolorowy i smakowity kram, na którym szkoły z naszego województwa prezentowały swoje potrawy. Każdy chciał pozostać w pamięci gości: dyrektorów, kuratorów, wizytatorów a nawet ministra debatującego nad szkolnictwem zawodowym. Przygotowane przez naszych uczniów potrawy zachwyciły kreatywnością i pomysłowym sposobem prezentacji. Zostały wykonane na bazie produktów otrzymanych od OSM Piaski, za co serdecznie dziękujemy!

 

Oto co ciekawego wyczarowały uczennice z klasy II Tż, a zaprezentowały Weronika, Karolina, Basia, Weronika i Magda:

Puszystą rozkosz pod kokosową pierzynką

Egzotykę po lubelsku

Regionalną łąkę

Serową fascynację z miętową nutą

Tuńczyka w twarogowej pościeli

Przysmak królów

Zielony zawijaniec serowy z łososiem

Bukiet serowych smaków

ZOO

Odlot teściowej

Zatoczone kąski

Spotkanie i obsługa wyjątkowych gości to nie lada zaszczyt do naszych uczniów, którzy prezentowali się nadzwyczaj uroczo.

 

 

 

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad