Ogólnopolski Tydzień Kariery - warsztaty z doradcą zawodowym

Klasa 2 III Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół nr 1 w dniu 22.10.2014 w ramach akcji Ogólnopolski Tydzień Kariery uczestniczyła w warsztatach pt. ,,Planowanie kariery zawodowej”, prowadzonych przez panią A. Kołodziejczyk. Uczniowie podczas spotkania mieli możliwość uzyskania informacji pomocnych przy planowania własnej kariery zawodowej. Poruszane zagadnienia dotyczyły m.in. umiejętności zawodowych, sposobów zdobywania i uzupełniania kwalifikacji zawodowych. Warsztaty spotkały się z wielkim zainteresowaniem wśród słuchaczy, którzy zadawali wiele pytań. Zaplanowano już kolejne spotkanie pt. ,,Poznajemy świat zawodów”.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad