Ślubowanie Młodzieżowej Rady Miasta

W poniedziałek 27.10.2014 w auli konferencyjnej Urzędu Miasta miała miejsce ostatnia sesja ustępującej Młodzieżowej Rady Miasta podczas której młodzi radni podziękowali sekretarzowi miasta Arturowi Soboniowi oraz Grażynie Michalskiej z biura obsługi klienta za pomoc i wskazówki udzielone im w trakcie trwania ich kadencji.

Tego samego dnia odbyło się ślubowanie nowej Młodzieżowej Rady Miasta III kadencji, z Zespołu Szkół Nr 1 radnymi zostali Dominika Dziurka, Paweł Socha oraz Karolina Żelazko.

Gratulujemy i życzymy godnego reprezentowania naszej szkoły.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad