Cykl seminariów Lubelskiego Kuratora Oświaty „Otwarta szkoła zawodowa dla rynku pracy”
W roku szkolnym 2015/16 kadra pedagogiczna naszej szkoły uczestniczy w cyklu konferencji zorganizowanych przez Kuratora Oświaty w Lublinie dotyczących rozwoju szkolnictwa zawodowego, współpracy z pracodawcami, uczelniami wyższymi oraz zasad finansowania zadań edukacyjnych ze środków Unii Europejskiej w najbliższych latach.

W piątek 27 listopada 2015 nauczyciele przedmiotów zawodowych z naszej szkoły Panie Agnieszka Dziedzic i Małgorzata Prandota brały udział w seminarium: Partnerstwo w edukacji szkół kształcących w grupie zawodów gastronomicznych i turystyczno-hotelarskich sposobem na skuteczne zmiany, które odbyło się w Janowie Lubelskim. Uczestnikami byli Kurator oświaty w Lublinie, pracodawcy z branży hotelarsko – gastronomicznej powiatu janowskiego, przedstawiciele Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu, Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie, dyrektorzy szkół i ośrodków dokształcania oraz nauczyciele. Jednym z punków programu była obserwacja profesjonalnych umiejętności kelnerskich i hotelarskich uczniów Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim, które były prezentowane w hotelu Borownica.

Kolejna konferencja poświęcona w.w. tematyce odbyła się w środę 02.12.2015 w naszej szkole – ZS Nr1 im. C.K. Norwida w Świdniku. Uczestniczyli w niej przedstawiciele Zarządu Starostwa Powiatowego w Świdniku, dyrektorzy szkół powiatowych oraz nauczyciele. Naszą szkołę reprezentowali Pan Dyrektor Krzysztof Gałan oraz Panie Joanna Szerlak i Agnieszka Romanek. Oprawę gastronomiczną zapewnili uczniowie technikum żywienia pod kierownictwem Pań- Małgorzaty Prandoty, Agnieszki Dziedzic i Ewy Głowackiej – Żuk.

Opracowała: Agnieszka Dziedzic

Recenzja: Renata Gierszon

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad