Wielka kampania na rzecz czytania PDF
poniedziałek, 09 stycznia 2023 08:21

              "Jedyna miłość, która nas nigdy nie zdradzi, to miłość własna."

Cyprian Kamil Norwid

 

W ramach projektu promującego czytelnictwo i książki z NPRCz.2 „ Wielka kampania na rzecz czytania” klasa 4THLp wraz w wychowawcą przygotowała cytaty na drzwi klas lekcyjnych. Skarbnicą mądrości okazał się „Mały książę” Antoine de Saint-Exupéry . Dużą popularnością cieszyły się „Kamienie na szaniec” Aleksandra Kamińskiego. Szczególne podziękowania należą się Nikoli Golec za zaangażowanie i opracowanie zadania.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad