Konkurs języka angielskiego "FOX" PDF Drukuj
wtorek, 01 marca 2016 09:43

plakat-page-0011 marca 2016r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. C.K. Norwida w Świdniku wzięli udział w Konkursie Języka Angielskiego "FOX", który jest objęty honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz naukowym patronatem Instytutu Filologii Angielskiej UJ w Krakowie.

Uczniowie klas II i III : Kamil Przybylski, Paweł Socha oraz Cezary Waśkowicz przystąpili do konkursu w najwyższej kategorii: "Eagles", natomiast uczniowie klas I Bartłomiej Najda, Anita Sawicka oraz Bartosz Wieczerzak przystąpili do konkursu w kategorii : "Lions" - drugiej co do trudności. Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Magdalena Baran.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu i wszystkim uczestnikom już teraz serdecznie gratulujemy podjęcia decyzji o udziale w konkursie oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad