XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ PDF Drukuj
piątek, 18 marca 2016 18:19
grafika okwb655x519px15 marca 2016r. odbył się etap szkolny XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana". Zakres konkursu obejmował znajomość Księgi Pieśń nad Pieśniami, Ewangelii wg św. Mateusza oraz Listu do Efezjan. Tegoroczna tematyka konkursu wpisuje się w ogłoszony przez Ojca Świętego Franciszka Rok Miłosierdzia. W konkursowych zmaganiach wzięli udział Patrycja Klasowska, Małgorzata Brodaczewska i Alicja Sidor z klasy 1 tż oraz Emilia Dul, Malwina Góźdź i Paweł Socha z klasy 3 tl. Do etapu diecezjalnego, który odbędzie się  26 kwietnia, zakwalifikowały się uczennice z klasy pierwszej.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział, a trzem uczennicom gratuluję wygranej w etapie szkolnym oraz życzę powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych.

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad