I Wojewódzki Konkurs Wiedzy Gastronomicznej PDF Drukuj
środa, 06 kwietnia 2016 14:29
W dniu 18 marca 2016 roku uczniowie klasy III K: Karolina Piekarczyk, Adrian Huk i Adrian Żyła pod opieką Pani Małgorzaty Prandoty, wzięli udział w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Gastronomicznej, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Profesor Zofii Sękowskiej w Lublinie.

Przed eliminacjami pisemnymi uczestnicy i opiekunowie wysłuchali wykładu: "Zmysły w ocenie jakości żywności", wygłoszonego przez pracownika naukowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie - dr hab. Joannę Stadnik.

Oczekiwanie na ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie dyplomów i nagród umilił pokaz kulinarny w wykonaniu Pana Bartosza Sadowskiego, szefa kuchni restauracji "Od Kuchni".

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad