KOMU PRZYPADŁO „ZŁOTE JAJO”? PDF Drukuj
piątek, 16 marca 2012 09:45

zlotejajo

W dniu 09.03.2012 r. uczniowie klas wszystkich typów szkół stanęli do rywalizacji w konkursie „Wielkanocny stół”. Pomysłów na realizację wielkanocnego nakrycia nie zabrakło żadnej z drużyn. W sali gimnastycznej zrobiło się kolorowo, dało się poczuć świąteczny nastrój. Na stołach zaroiło się od baranków, kurczątek, wiosennych kwiatów, pisanek, świec...

W konkursie wzięło udział 12 klas wystawiając swoje 2 –osobowe reprezentacje. Prawdziwa uczta dla oczu pojawiła się już o godz. 12 kiedy jury oceniało prace. Emocji nie brakowało i wśród uczestników i wśród jury. Wszystkie stoły były piękne, ale „złote jajo” tylko jedno. Zwycięską aranżację stołu przygotowały uczennice klasy drugiej Technikum nr 2 w zawodzie: technik logistyk. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wyobraźni i chęci tworzenia piękna ! Dziękujemy!!!

Oto kilka tylko pomysłów na wielkanocny stół zaproponowanych przez młodzież:

 

Zwycięska aranżacja i jej autorki. Gratulujemy !!!

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad