Zapraszam wszystkich uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku do udziału w konkursie fotograficznym „WIOSNA PRZEZ OKNO”. PDF Drukuj
środa, 25 marca 2020 14:37

Pierwszy Dzień Wiosny mamy już za sobą. Przyroda nie zważając na nic budzi się do życia. Zachęcam  wszystkich, którzy chcą trochę inaczej spojrzeć przez okno z naszych domów. Zobaczyć zmiany jakie zachodzą na zewnątrz, na trawniku przed blokiem czy na drzewach za domem.

Zapraszam wszystkich uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku do udziału w konkursie fotograficznym „WIOSNA PRZEZ OKNO”.

Oczywiście celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości artystycznej, kreatywności i wyobraźni twórczej, więc tym samym dobre stopnie z plastyki i biologii :) Kto potrafi zauważyć to, czego nie widzą inni? Przecież  to takie proste - telefon zawsze jest pod ręką…

 

Zdjęcia wysyłamy na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 6.04.2020r. – podpisane: imię, nazwisko, klasa, tytuł pracy.

Nagrody – niespodzianki, już czekają na najlepszych. Zapraszam do wspólnej zabawy.

Wszystkie szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Małgorzata Motyl

Anna Wójtowicz

 

 

Załączone pliki:
Pobierz (Regulamin_konkursu_Wiosna przez okno.pdf)Regulamin_konkursu_Wiosna przez okno.pdf131 Kb
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad