WIZYTY STUDYJNE PDF Drukuj
środa, 30 czerwca 2021 09:09

W ramach realizacji projektu Mistrzostwo w Zawodzie Kluczem do Sukcesu – III Edycja (Nr RPLU.12.04.00-06-0051/17) uczniowie uczestniczą w wyjazdach studyjnych do firm i przedsiębiorstw związanych z ich profilem kształcenia. Młodzież z klas technik logistyk, technik hotelarz, technik obsługi turystycznej, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharz i cukiernik odwiedziła już takie miejsca jak Kraina Rumianku w Hołownie, Pensjonat Kazimierski w Kazimierzu Dolnym czy Ośrodek Szkolenia Kierowców PIOTR w Chełmie. Uczestnicy tych wyjazdów mieli możliwość poznania jak funkcjonują dane przedsiębiorstwa, czym się zajmują i jakie stanowiska pracy oferują swoim pracownikom. W ramach wizyt studyjnych uczestnicy dowiedzieli się również ciekawych niuansów pracy w recepcji i restauracji hotelowej oraz nietypowych sytuacji jakie mają miejsce w ramach kursów na prawo jazdy. Do tej pory w wyjazdach studyjnych uczestniczyło 160 uczniów, w roku szkolnym 2021/22 wyjazdy są planowane dla kolejnych 40 osób.

Zespół Projektowy

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad