NATALIA KRYSA W STUDIO SQUAT PDF Drukuj
czwartek, 17 marca 2016 08:59
15 marca 2016r. Natalia Krysa wzięła udział w sesji nagraniowej w profesjonalnym studio, podczas której miała możliwość nagrania swojego autorskiego utworu „Pięciolinia zmysłów". Wizyta w Studio Squat to nagroda specjalna za osobowość artystyczną, którą Natalia zdobyła podczas finału 7 edycji Wojewódzkiego Konkursu „Mam Talent u Czarniecczyków". Dla naszej laureatki pobyt w studio nie był debiutem, jednak emocji nie brakowało. Praca nad nagraniem okazała się trudna oraz wymagająca wielu powtórek, ale dzięki zawodowemu podejściu pana Łukasza Żebrowskiego wszystko odbywało się w ciepłej i sympatycznej atmosferze. Niebawem utworu Natalii będą mogli posłuchać mieszkańcy Chełma na antenie radia Bon Ton oraz Radia 41, my natomiast już dzisiaj proponujemy Wam muzyczną ucztę w wykonaniu naszej uczennicy.

Agnieszka Mazurek

Zapraszamy do galerii.
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad