„7 talent” Natalii Krysy PDF Drukuj
poniedziałek, 20 marca 2017 12:07
7 talent logo17.03.2017r. Natalia Krysa wzięła udział w przesłuchaniach konkursowych do VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego „7 Talent" organizowanego przez ZS nr 11 w Lublinie. Tegoroczna edycja wydarzenia była zatytułowana „Mojemu miastu!" i nawiązywała do obchodów 700-lecia Lublina. Z tej okazji należało wybrać repertuar artysty związanego z Lublinem lub Lubelszczyzną. Tym razem Natalia zaprezentowała utwór „Noc komety" z repertuaru Budki Suflera. Swoim wykonaniem zachwyciła jury (m.in. Ewa Dados i Tomasz Momot) oraz zgromadzoną publiczność. Chociaż na wyniki przesłuchań będziemy musieli poczekać, to mamy nadzieję, że Natalia weźmie udział w koncercie galowym organizowanych dla zwycięzców konkursu w Studio Koncertowym Radia Lublin.
Agnieszka Mazurek
Trzymajmy kciuki za Natalię, a tymczasem zapraszamy do video relacji z przesłuchań.
 
 
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad