Wyróżnienie dla Aminy Istrati PDF Drukuj
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 11:07

26.03.2019r w PCEZ odbył się IV Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Szkołę naszą reprezentowały uczennice Aknur Zhanuzak z klasy ITh oraz Amina Istrati z klasy II Tth. Poziom wystąpień uczestników konkursu był bardzo wysoki, co wielokrotnie wspominał członek jury konkursowego Pan Dariusz Tokarzewski. Spośród 22 uczestników wyłoniono zwycięzców i wyróżnionych. Amina Istrati za swoje wykonanie piosenki " I surrender " z repertuaru Celine Dion otrzymała wyróżnienie. Aknur Zhanuzak wykonała piosenkę w języku rosyjskim " Trymaj" z repertuaru Krystyny Solowij.

Uczennice do konkursu przygotowała Pani Renata Gierszon.

Serdecznie gratulujemy.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad