Targi Pracy i Edukacji PDF Drukuj
niedziela, 09 czerwca 2019 10:59
targi
 
Zespół Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida i ponad 60 wystawców z regionu zaprezentowało się 6.06.2019r. na Targach Pracy i Edukacji, które odbyły się w Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku. Organizatorami wydarzenia byli Powiatowy Urząd Pracy i Centrum Aktywizacji Zawodowej.
Zainteresowani mieli okazję do nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, zapoznania się z dostępnymi na rynku stanowiskami, otrzymania porad od ekspertów oraz poznania różnych form aktywizacji zawodowej oraz ofert szkoleń.
Nasza szkoła ciekawie i smacznie zaprezentowała ofertę edukacyjną, dzięki temu zajęła I Miejsce w konkursie na najciekawsze stanowisko wystawiennicze Targów Pracy i Edukacji 2019. Nagrodę odebrały uczennice klas I Tż, II Tż, i I Th. Dziękujemy uczniom i pracownikom ZS Nr1 za zaangażowanie i poświecony czas. Nagroda była słodka - tort - ufundowany przez OHP w Lublinie.
Anna Kołodziejczyk
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad