Nagroda w konkursie FOX PDF Drukuj
poniedziałek, 10 czerwca 2019 11:30

nagroda-fox

 

 

Dnia 4 czerwca 2019 r. w Teatrze Starym w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród za uzyskanie bardzo dobrych i dobrych wyników w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX. W gronie najlepszych znalazł się uczeń naszej szkoły - Bartosz Wieczerzak z klasy 4 TL (opiekun Małgorzata Bronisz). W naszym rejonie w konkursie wzięło udział prawie 3000 osób w różnych kategoriach wiekowych. Bartosz, jako uczeń klasy maturalnej, do konkursu przystąpił w najwyższej kategorii wiekowej osiągając wynik bardzo dobry. Nie było to łatwe zadanie, bo oprócz wiedzy językowej należało wykazać się bardzo dobrą znajomością lektury, wiedzą dotyczącą historii i kultury krajów anglojęzycznych, jak również należało dobrze orientować się w bieżących wydarzeniach.

GRATULACJE!

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad