Baloniki - Bez miejsca na obojętność PDF Drukuj
sobota, 30 czerwca 2012 16:42
bezmiejscanaobojetnosc

22 czerwca 2012 r. nasze wolontariuszki – uczennice Technikum nr 2 – już po raz trzeci odwiedziły małych i większych pacjentów Oddziału Hematologii Onkologii i Transplantologii Dziecięcej DSK w Lublinie. Tym razem udało nam się wywołać uśmiech na buziach dzieci dzięki kolorowym, napełnionym helem balonikom. Latające serca obudziły dziecięce emocje także wśród personelu szpitala i… zrobiło się wesoło. Dzieci przygotowały też drobne podarunki dla swoich tatusiów z okazji Dnia Ojca – znowu serduszka, ale tym razem zdobione koralikami i cekinami.

Bardzo dziękujemy za sfinansowanie zakupu baloników i helu do ich napełnienia Przedsiębiorstwu Komunalnemu „Pegimek” Sp. z o.o. w Świdniku i jego pracownikom. Gdyby nie ta pomoc nie udałoby nam się wywołać tak wielkiego uśmiechu na wielu twarzach…

Zawieźliśmy także na oddział ponad 50 kompletów nowej pościeli, której zakup sfinansowała Fundacja „100 Łabędzi” ze Świdnika. Niby tak prozaiczny zakup, ale w wymiarze codziennego, czasami trwającego latami procesu leczenia – bardzo ważny i bardzo potrzebny.

 

 

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad