"Mam talent" w Chełmie PDF Drukuj
środa, 05 marca 2014 09:21

str

6 lutego Piotr Mazurek, uczeń klasy 3tż wziął udział w pokazie talentów "Mam talent u Czarniecczyków" organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie oraz Chełmski Dom Kultury. Piotrek miał okazję zaprezentować tam swoje talenty wokalne. Podczas pokazu zaśpiewał utwór "Let her go", a dzięki niesamowitemu wykonaniu przeszedł do ścisłego finału.

W finale Piotrek zaprezentował się w utworze "Get lucky" i chociaż tytuł wskazuje na powodzenie oraz łut szczęścia to niestety Piotrkowi nie udało się wygrać. Ale zwycięstwo nie zawsze jest najważniejsze. Liczą się również pozytywne oraz budujące opinie jury, a tego w przypadku występu Piotrka nie brakowało. Kolejne występy na pewno przyniosą też wygrane. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne pokazy.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad