ZAGRANICZNE STAŻE ZAWODOWE DLA UCZNIÓW NORWIDA PDF Drukuj
środa, 26 października 2016 10:36

stazUdało się nam zdobyć staże zawodowe w Niemczech dla naszych uczniów technikum żywienia i technikum hotelarstwa. Już w tym roku szkolnym 42 osoby wyjadą do niemieckich pracodawców, aby szlifować swoje umiejętności zawodowe i językowe. Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, przeczytaj regulamin i sprawdź, czy spełniasz warunki stawiane praktykantom. Jeśli jeszcze Ci brakuje trochę punktów, możesz popracować nad ich zdobyciem do końca pierwszego semestru. Naprawdę warto- nieocenione doświadczenie zawodowe i świetna przygoda są w zasięgu Twoich możliwości.

Regulamin rekrutacji uczestników stażu w załączniku pod tym postem.

Trzymamy kciuki!!!

Wir drücken die Daumen!!!

We keep our fingers crossed!!!

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad