MIĘDZYSZKOLNA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ NIE TYLKO TYCH ZAWODOWYCH PDF Drukuj
czwartek, 05 października 2017 10:28
 

wymiana

4 października w progach Zespołu Szkół Nr 1 gościliśmy młodzież z Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach upowszechniania projektu „Praktyki zawodowe dla technika hotelarza i technika żywienia i usług gastronomicznych u partnera w Niemczech”. Na wstępie przedstawiono zasady programowe projektu oraz wielkość dofinansowania. Następnie głos zabrał Pan Waldemar Białowąs, Wicestarosta Powiatu Świdnickiego, dla którego zagraniczne praktyki zawodowe to ogromna szansa dla młodzieży na sprawdzenie swoich umiejętności zawodowych oraz zdobycie nowych. Kolejnym punktem spotkania była prezentacja multimedialna przedstawiająca cztery tygodnie, które uczniowie „Norwida” spędzili w Lipsku. Spotkanie zakończyły barwne opowieści uczestników wyjazdu, praktyczne wskazówki poruszania się po niemieckich miastach oraz słowa zachęty dla rówieśników z PCEZ.

 

Agnieszka Mazurek

Agnieszka Romanek

 

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad