Zapraszamy Gimnazjalistów na Warsztaty Kulinarne PDF Drukuj
poniedziałek, 21 maja 2018 07:25
Warsztaty-Kulinarne
Zespół Szkół nr 1 w Świdniku jak co roku otwiera swoje drzwi dla uczniów zainteresowanych ofertą szkoły. Kolejna edycja „Warsztatów Kulinarnych" rusza już od 4.06.2018 r. Zapraszamy uczniów Gimnazjum na sprawdzenie swoich sił w kuchni. Uczniowie Technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowali do wyboru zajęcia na słodko lub słono. Królować będzie pizza i babeczki. Celem warsztatów jest przekazanie wiedzy i umiejętności kulinarnych, czytania receptur gastronomicznych, obsługi sprzętu gastronomicznego i poszukiwania smaków potraw.
Zajęcia odbędą się w 2 godzinnych blokach w Zespole Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku. Udział w warsztatach jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia na warsztaty należy kierować na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  w terminie do 1.06.2018r.
pizza.jpg babeczki-waniliowe-21.jpg
 
 

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad