Harmonogram konsultacji z rodzicami - 2022/2023 |
|
czwartek, 20 października 2022 11:59 |
Harmonogram konsultacji z rodzicami 2022/2023
W poniższym załączniku znajduje się harmonogram konsultacji rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2022/2023.
Konsultacje dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2022/2023
Imię i nazwisko nauczyciela
|
Dzień tygodnia
|
godzina
|
sala
|
Beata Kędrak
|
środa
|
15:00-16:00
|
53
|
Magdalena Kowalczyk
|
30.01.; 13.01.; 27.02; 13.03; 27.03; 17.04; 24.04; 8.05; 22.05; 8.06; 13.06
|
16:35-17:35
|
pokój nauczycielski
|
Renata Gierszon
|
poniedziałek
|
15:00-16:00
|
59
|
Magdalena Gołebiowska
|
poniedziałek
|
15:00-16:00
|
16
|
Marzena Leniak
|
poniedziałek
|
15:00-16:00
|
66
|
Małgorzata Frąc - Żurek
|
czwartek
|
15:00-16:00
|
57
|
Barbara Duher
|
poniedziałek
|
15:50-16:50
|
pokój nauczycielski
|
Liliana Sosnowska
|
wtorek
|
15:45-16:45
|
56
|
Karolina Toporowska
|
poniedziałek
|
14:55-15:55
|
pokój nauczycielski
|
Elżbieta Derek
|
wtorek |
15:30-16:30
|
pokój nauczycielski
|
Łukasz Soral
|
poniedziałek
|
15:00-16:00
|
9
|
Agnieszka Mazurek
|
poniedziałek
|
15:45-16:45
|
pokój nauczycielski
|
Małgorzata Bronisz
|
czwartek
|
15:45-16:45
|
57
|
Katarzyna Koszałka
|
piątek
|
16:00-17:00
|
58
|
Katarzyna Marcinek
|
piątek
|
15:45-16:45
|
pokój nauczycielski
|
Agnieszka Romanek
|
wtorek
|
15:45-16:45
|
58
|
Patryk Kalita
|
|
|
|
Anna Owsicka - Mazur
|
czwartek
|
15:45-16:45
|
58
|
Anna Wójtowicz
|
poniedziałek
|
07:00-08:00
|
52
|
Piotr Kwiatek
|
poniedziałek
|
16:35-17:35
|
56
|
Teresa Trała
|
I i II poniedziałek msc.
|
7:00-8:00
|
56
|
Michał Koziej
|
|
|
|
Kamila Jasińska
|
poniedziałek
|
15:45-16:45
|
50
|
Elżbieta Kurek
|
środa
|
7:00-8:00
|
pokój nauczycielski
|
Bogdan Błaszczuk
|
|
|
|
Wojciech Lisiecki
|
środa
|
15:00-15:45
|
63
|
Wojciech Kubas
|
czwartek
|
15:45-16:45
|
pokój nauczycielski
|
Elżbieta Falenta
|
środa
|
07:00-08:00
|
9
|
Jolanta Krysa
|
czwartek
|
07:00-08:00
|
pokój nauczycielski
|
Jolanta Gołębiowska
|
środa
|
14:55-15:55
|
pokój nauczycielski
|
Monika Bąk
|
wtorek
|
15:00-16:00
|
pokój nauczycielski
|
Małgorzata Łukawska
|
czwartek
|
15:45-16:45
|
pokój nauczycielski
|
Dawid Pyrak
|
środa
|
15:00-16:00
|
14
|
Małgorzata Motyl
|
wtorek
|
15:00-16:00
|
65
|
Anna Kołodziejczyk
|
środa
|
7:00-8:00
|
pokój nauczycielski
|
Marta Wolińska
|
|
|
|
Emilia Świetlicka
|
14.02; 14.03, 28.03; 11.04 25.04; 9.05; 23.05; 13.06
|
15:00-16:00
|
księgowość
|
Mariola Momot - Kowalczuk
|
poniedziałek
|
15:00-16:00
|
biblioteka
|
Danuta Dudzińska
|
poniedziałek
|
15:00-16:00
|
pokój wf
|
Tomasz Król
|
poniedziałek
|
15:00-16:00
|
pokój wf
|
Aneta Stawecka
|
czwartek
|
13:20-14:20
|
pokój wf
|
Iwona Gmiterek
|
wtorek
|
16:00-17:00
|
64
|
Małgorzata Żyłowska
|
środa
|
13:00-14:00
|
64
|
Krzysztof Banaszek
|
poniedziałek
|
16:30-17:30
|
50
|
|