Licealiada 2009/2010 PDF Drukuj

Sztafetowe biegi przełajowe


Dziewczęta – II miejsce w powiecie
IV miejsce w rejonie
  1. Porębska Ewelina III TL
  2. Gołoś Iwona II s
  3. Królik Monika III TL
  4. Bartoszewska Karolina III TL
  5. Bochniarz Justyna III LPz
  6. Kozak Dorota III LPsB
  7. Gliniak Edyta III LPsB
  8. Grzegorczyk Anita II TL
  9. Styrnik Monika III LPsA
  10. Stonio Katarzyna II TL
  11. Pachuta Sylwia II TL
  12. Sochalec Dorota III LPsA
  13. Stasiak Małgorzata II Tż
  14. Wyzińska Emilia III LPz


Chłopcy – II miejsce w powiecie
V miejsce w rejonie

  1. Ośko Sebastian III Tż
  2. Wojtal Piotr II K
  3. Kociuba Radosław I TL
  4. Kret Konrad I TL
  5. Kluga Patryk
  6. Kwiatkowski Robert I TL
  7. Kwiatkowski Michał I TL
  8. Korbus Mateusz I LP
  9. Wójcik Patryk I TL
  10. Wójcik Rafał II Tż
  11. Misiurek Rafał II Tż
  12. Krupa Adrian I LP
  13. Biadań Przemysław II LP

Tenis stołowy – zawody indywidualne

Zawody powiatowe:
  1. Dorożuk Marta II TL – IV miejsce
  2. Futa Aleksandra I LP – V miejsce

Zawody rejonowe :
  1. Dorożuk Marta II TL – miejsce 9 – 16
  2. Futa Aleksandra II LP – miejsce 9 – 16

Zawody powiatowe – chłopcy
  1. Lewczuk Damian III Tż – III miejsce
  2. Kociuba Radosław I TL

Zawody rejonowe
  1. Lewczuk Damian III Tż – miejsce 9 – 16


TS_styczen_10



Pływanie

Dziewczęta – III miejsce

  1. Wyzińska Emilia III LPz
  2. Bartoszuk Dorota I Tż
  3. Danielak Paula III TL
  4. Gliniak Edyta III LPsB
  5. Sawa Ewa II LP
  6. Celejewska Alicja I Tż
  7. Ciszewska Pamela II TL
  8. Karczmarczyk Aleksandra II LP
  9. Kowalik Sylwia III Tż
  10. Muzyka Justyna III Tż
  11. Słomka Aleksandra III Tż

Chłopcy


  1. Mazurek Wojciech II Tż
  2. Partyka Mateusz II Tż
  3. Kret Konrad I TL
  4. Kukuryk Grzegorz I TL
  5. Wojtal Piotr II K
  6. Lewczuk Damian III Tż
  7. Ośko Sebastian III Tż
  8. Kociuba Radosław I TL
  9. Wójcik Patryk


Piłka nożna halowa

II miejsce
  1. Kwiatkowski Robert I TL
  2. Kwiatkowski Michał I TL
  3. Partyka Mateusz II Tż
  4. Zdolski Marek I TL
  5. Koziołkiewicz Paweł I TL
  6. Muzyka Dawid III Tż
  7. Lewczuk Damian III Tż
  8. Dąbek Dariusz III Tż
  9. Dudek Daniel III TL

Turniej Mikołajkowy

Chłopcy – IV miejsce

  1. Filipczak Tomasz IV TL
  2. Okoń Maciej IV TL
  3. Nowakiewicz Radosław IV Tż
  4. Kopeć Piotr IV TL
  5. Czerniakowski Konrad IV TL
  6. Greszta Jacek IV TL
  7. Ośko Sebastian III Tż
  8. Bielas Michał III TL
  9. Mazurek Wojciech II Tż
  10. Kukuryk Grzegorz I TL
  11. Kuczyński Marcin III LPsA
  12. Szabłowski Artur II S

Turniej_11.12.09_002

Dziewczęta – II miejsce
  1. Stanicka Marlena III Tż
  2. Wilk Natalia III Tż
  3. Kowalik Sylwia III Tż
  4. Pachuta Sylwia II TL
  5. Dorożuk Marta II TL
  6. Muzyka Justyna III Tż
  7. Sobiesiak Katarzyna III Tż


Turniej_11.12.09_003

Piłka ręczna

Chłopcy - III miejsce

  1. Muzyka Dawid III Tż
  2. Kret Konrad I TL
  3. Kukuryk Grzegorz I TL
  4. Zdolski Marek I TL
  5. Biadań Przemysław II LP
  6. Radziewicz Damian II LP
  7. Muzyka Patryk II TL
  8. Misiurek Rafał II Tż
  9. Mazurek Wojciech II Tż

Piłka koszykowa

Dziewczęta – II miejsce

  1. Stanicka Marlena III Tż
  2. Pachuta Sylwia III Tż
  3. Sobiesiak Katarzyna III Tż
  4. Wilk Natalia III Tż
  5. Kowalik Sylwia III Tż
  6. Miszczuk Kamila III TL
  7. Porębska Ewelina III TL

Chłopcy – IV miejsce

  1. Kret Konrad I TL
  2. Kukuryk Grzegorz I TL
  3. Baran Paweł I TL
  4. Misiurek Rafał I TL
  5. Biaduń Przemysław II LP
  6. Radziewicz Damian II LP
  7. Zdolski Marek I TL

Piłka siatkowa

Dziewczęta – III miejsce

  1. Stanicka Marlena III Tż
  2. Sobiesiak Katarzyna III Tż
  3. Wilk Natalia III Tż
  4. Kowalik Sylwia III Tż
  5. Muzyka Justyna III Tż
  6. Pachuta Sylwia II TL
  7. Dorożuk Marta II TL

Chłopcy – IV miejsce

  1. Ośko Sebastian III Tż
  2. Kuczyński Marcin III LPsA
  3. Szabłowski Artur II S
  4. Bielas Michał III TL
  5. Kukuryk Grzegorz I TL
  6. Mazurek Wojciech II Tż

Tenis stołowy – drużynowy

Lewczuk Damian III Tż
Kociuba Radosław I TL
II miejsce powiat, VII miejsce rejon
Futa Aleksandra I LP
Czerniak Sylwia I K
II miejsce powiat, V miejsce rejon





 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad