Sztafetowe biegi przełajowe
Dziewczęta – II miejsce w powiecie IV miejsce w rejonie
- Porębska Ewelina III TL
- Gołoś Iwona II s
- Królik Monika III TL
- Bartoszewska Karolina III TL
- Bochniarz Justyna III LPz
- Kozak Dorota III LPsB
- Gliniak Edyta III LPsB
- Grzegorczyk Anita II TL
- Styrnik Monika III LPsA
- Stonio Katarzyna II TL
- Pachuta Sylwia II TL
- Sochalec Dorota III LPsA
- Stasiak Małgorzata II Tż
- Wyzińska Emilia III LPz
Chłopcy – II miejsce w powiecie V miejsce w rejonie
- Ośko Sebastian III Tż
- Wojtal Piotr II K
- Kociuba Radosław I TL
- Kret Konrad I TL
- Kluga Patryk
- Kwiatkowski Robert I TL
- Kwiatkowski Michał I TL
- Korbus Mateusz I LP
- Wójcik Patryk I TL
- Wójcik Rafał II Tż
- Misiurek Rafał II Tż
- Krupa Adrian I LP
- Biadań Przemysław II LP
|
Tenis stołowy – zawody indywidualne
Zawody powiatowe:
- Dorożuk Marta II TL – IV miejsce
- Futa Aleksandra I LP – V miejsce
Zawody rejonowe :
- Dorożuk Marta II TL – miejsce 9 – 16
- Futa Aleksandra II LP – miejsce 9 – 16
|
Zawody powiatowe – chłopcy
- Lewczuk Damian III Tż – III miejsce
- Kociuba Radosław I TL
Zawody rejonowe
- Lewczuk Damian III Tż – miejsce 9 – 16
|
Pływanie
Dziewczęta – III miejsce
- Wyzińska Emilia III LPz
- Bartoszuk Dorota I Tż
- Danielak Paula III TL
- Gliniak Edyta III LPsB
- Sawa Ewa II LP
- Celejewska Alicja I Tż
- Ciszewska Pamela II TL
- Karczmarczyk Aleksandra II LP
- Kowalik Sylwia III Tż
- Muzyka Justyna III Tż
- Słomka Aleksandra III Tż
Chłopcy
- Mazurek Wojciech II Tż
- Partyka Mateusz II Tż
- Kret Konrad I TL
- Kukuryk Grzegorz I TL
- Wojtal Piotr II K
- Lewczuk Damian III Tż
- Ośko Sebastian III Tż
- Kociuba Radosław I TL
- Wójcik Patryk
|
Piłka nożna halowa
II miejsce
- Kwiatkowski Robert I TL
- Kwiatkowski Michał I TL
- Partyka Mateusz II Tż
- Zdolski Marek I TL
- Koziołkiewicz Paweł I TL
- Muzyka Dawid III Tż
- Lewczuk Damian III Tż
- Dąbek Dariusz III Tż
- Dudek Daniel III TL
|
Turniej Mikołajkowy
Chłopcy – IV miejsce
- Filipczak Tomasz IV TL
- Okoń Maciej IV TL
- Nowakiewicz Radosław IV Tż
- Kopeć Piotr IV TL
- Czerniakowski Konrad IV TL
- Greszta Jacek IV TL
- Ośko Sebastian III Tż
- Bielas Michał III TL
- Mazurek Wojciech II Tż
- Kukuryk Grzegorz I TL
- Kuczyński Marcin III LPsA
- Szabłowski Artur II S
|
Dziewczęta – II miejsce
- Stanicka Marlena III Tż
- Wilk Natalia III Tż
- Kowalik Sylwia III Tż
- Pachuta Sylwia II TL
- Dorożuk Marta II TL
- Muzyka Justyna III Tż
- Sobiesiak Katarzyna III Tż
|
Piłka ręczna
Chłopcy - III miejsce
- Muzyka Dawid III Tż
- Kret Konrad I TL
- Kukuryk Grzegorz I TL
- Zdolski Marek I TL
- Biadań Przemysław II LP
- Radziewicz Damian II LP
- Muzyka Patryk II TL
- Misiurek Rafał II Tż
- Mazurek Wojciech II Tż
|
Piłka koszykowa
Dziewczęta – II miejsce
- Stanicka Marlena III Tż
- Pachuta Sylwia III Tż
- Sobiesiak Katarzyna III Tż
- Wilk Natalia III Tż
- Kowalik Sylwia III Tż
- Miszczuk Kamila III TL
- Porębska Ewelina III TL
Chłopcy – IV miejsce
- Kret Konrad I TL
- Kukuryk Grzegorz I TL
- Baran Paweł I TL
- Misiurek Rafał I TL
- Biaduń Przemysław II LP
- Radziewicz Damian II LP
- Zdolski Marek I TL
|
Piłka siatkowa
Dziewczęta – III miejsce
- Stanicka Marlena III Tż
- Sobiesiak Katarzyna III Tż
- Wilk Natalia III Tż
- Kowalik Sylwia III Tż
- Muzyka Justyna III Tż
- Pachuta Sylwia II TL
- Dorożuk Marta II TL
Chłopcy – IV miejsce
- Ośko Sebastian III Tż
- Kuczyński Marcin III LPsA
- Szabłowski Artur II S
- Bielas Michał III TL
- Kukuryk Grzegorz I TL
- Mazurek Wojciech II Tż
|
Tenis stołowy – drużynowy
Lewczuk Damian III Tż Kociuba Radosław I TL |
II miejsce powiat, VII miejsce rejon |
Futa Aleksandra I LP Czerniak Sylwia I K
|
II miejsce powiat, V miejsce rejon |
|