Licealiada 2007/2008 PDF Drukuj

 

Sztafetowe biegi przełajowe ( dziewczęta) III miejsce

  1. Wyzińska Emilia I LPz
  2. Wosiak Paulina I Tż
  3. Kulik Katarzyna I Tż
  4. Wrońska Anna I Tż
  5. Kozak Sylwia I TL
  6. Kawerska Kinga I TL
  7. Gliniak Edyta I LPs
  8. Kozak Dorota I LPs
  9. Sobiesiak Katarzyna I Tż
  10. Porębska Ewelina I TL
  11. Rybczyńska Sylwia II TH

Tenis stołowy indywidualny:

    miejsca 6 - 10
  1. Semeniuk Grzegorz III LPz
  2. Kozak Paweł II Tż
  3. Kamiński Łukasz II K

Tenis stołowy drużynowy:
  1. Semeniuk Grzegorz III LPz
  2. Kozak Paweł II Tż III miejsce
  3. Kamiński Łukasz II K
  4. Łukaszewski Bartłomiej II Tż V miejsce

Piłka nożna halowa - II miejsce
  1. Filipczak Tomasz II TH
  2. Okoń Maciej II TH
  3. Kamiński Łukasz II K
  4. Kozak Paweł II Tż
  5. Bartnik Arkadiusz II TH
  6. Krzyżanowski Damian IV TH
  7. Lewczuk Marcin IV TH
  8. Dudek Daniel
  9. Muzyka Dawid I Tż
  10. Teterycz Paweł II LPz
  11. Świdziński Łukasz III Tż
  12. Szczółko Paweł I K
  13. Dąbek Dariusz I Tż
  14. Lewczuk Damian I Tż

Piłka ręczna chłopców - v miejsce
  1. Semeniuk Grzegorz III LPz
  2. Nowakiewicz Radosław II Tż
  3. Krzyżanowski Damian IV TH
  4. Kozak Paweł II Tż
  5. Filipczak Tomasz II TH
  6. Okoń Maciej II TH
  7. Szczółko Paweł I K
  8. Kamiński Łukasz II K
  9. Lewczuk Marcin IV TH
  10. Nazarczuk Łukasz II K
  11. Pasicz Rafał II LPz

Piłka ręczna dziewcząt - II miejsce
  1. Mielnik Malwina III LPz
  2. Barańska Milena III TKU
  3. Bednarczyk Weronika I LPs
  4. Ilczuk Klaudia I LPs
  5. Hołub Ewelina III Tż
  6. Chabros Ewelina II LPs
  7. Wilk Natalia I Tż
  8. Pawęska Żaneta III Tż
  9. Brus Joanna I Tż
  10. Stanicka Marlena I Tż
  11. Kowalik Sylwia I Tż
  12. 1
  13. Sobiesiak Katarzyna I Tż

Piłka koszykowa dziewcząt - II miejsce
  1. Barańska Milena III TKU
  2. Mielnik Malwina III LPz
  3. Chabros Ewelina II LPs
  4. Pawęska Żaneta III Tż
  5. Hołub Ewelina III Tż
  6. Sobiesiak Katarzyna I Tż
  7. Kowalik Sylwia I Tż
  8. Wilk Natalia I Tż
  9. Porębska Ewelina I TL
  10. Madej Mariola I TL

Piłka koszykowa chłopców - IV miejsce
  1. Nazarczuk Łukasz II K
  2. Nowakiewicz Radek II Tż
  3. Semeniuk Grzegorz III LPz
  4. Okoń Maciej II TH
  5. Szczółko Paweł I K
  6. Radomski Paweł III Tż
  7. Huszaluk Paweł III Tż
  8. Krasnowski Paweł III Tż
  9. Prusik Paweł III LPz
  10. Świst Maksymilian III LPz
  11. Cieślak Radosław II LPs

Piłka siatkowa dziewcząt - II miejsce
  1. Mielnik Malwina III LPz
  2. Barańska Milena III TKU
  3. Chabros Ewelina II LPs
  4. Pawęska Żaneta III Tż
  5. Hołub Ewelina III Tż
  6. Stanicka Marlena I Tż
  7. Sobiesiak Katarzyna I Tż
  8. Kowalik Sylwia I Tż
  9. Wilk Natalia I Tż



Piłka siatkowa chłopców - IV miejsce

  1. Kanar Kamil IV Th
  2. Filipczak Tomasz II Th
  3. Okoń Maciej II Th
  4. Czerniakowski Konrad II TL
  5. Kopeć Piotr II TL
  6. Greszta Jacek II TL
  7. Bogusław Tomasz III LPz
  8. Prusik Paweł III LPz
  9. Semeniuk Grzegorz III LPz




 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad